Острог взяв участь у спецпроєкті “Місто за вікенд”

Туристично-інформаційний центр Острога взяв участь у спецпроєкті “Місто за вікенд”.

Про це повідомляє начальниця відділу проєктної та інвестиційної діяльности виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк на своїй сторінці у фейсбуці.

“Місто за вікенд” – це спецпроєкт порталу UA.IGotoWorld та туристичних центрів міст України. Він допомагає знайти необхідну інформацію для подорожі на 2-3 дні в одному з населених пунктів.

В Острозі цю програму очолила  екскерівниця туристично-інформаційного центру (далі – ТІЦ) Ірина Манко.

“Це чудова нагода розповісти про Острог широкій аудиторії. За даними UA.IGotoWorld, їхній портал щодня має близько 60 000 відвідувань. А от інформації саме про Острог там було дуже мало. Також вона була застарілою. Більше того, для туристично-інформаційних центрів розміщення інформації було безкоштовним, а в умовах обмеженого фінансування з бюджету, треба було використати таку можливість”, – розповіла екскерівниця.

Згідно з словами Ірини Манко весь текст вона писала сама. У цьому їй допомогли освіта історика та власні знання про своє рідне місто. Більшість фото також авторка робила сама, проте в матеріалі також є світлини, які належать Володимиру Варшинюку та Державному історико-культурному заповіднику.

Щодо підбірки топ-10 найкращих місць Острога колишня очільниця ТІЦу розповіла:

“Це було важко, адже в нас значно більше ніж 10 локацій, які варто відвідати. І не завжди мова про пам’ятки, є просто дуже красиві атмосферні місця, як, до прикладу, вулиця Академічна. Та і тут не можна було не згадати про Замок, Велику Синагогу, Острозьку академію, Культурний Барбакан – це не просто пам’ятки, за ними стоять унікальні історії. Також керувалася тим, які місця викликають найбільше вражень у туристів під час екскурсій”.

Сам матеріал можна прочитати за покликанням.