Острожани створили ГО “Громадська рада Острога”

Активні острожани зібралися в малій залі Острозького районного будинку культури 16 лютого, щоб обговорити створення нової громадської організації.
   “Ми хочемо стати певною платформою для спільних обговорень та вирішення проблемних питань між владою і громадянами. Тому з’явилася ідея створити громадську організацію, яка складатиметься з мешканців міста”, – розповідає один із організаторів зборів, волонтер Олег Ширяєв.

На зустріч прийшли приблизно 20 людей. Після прийняття спільного рішення про створення нової ГО, організатори роздали анкети для вступу. Всі охочі мали можливість стати членами ГО, щоб у подальшому допомагати у вирішенні проблемних питань Острога.

За словами організаторів, щоб мати можливість реалізовувати певні ідеї, потрібно зареєструвати ГО. Учасники заходу шляхом голосування підтримали статут, обрали назву та керівників. Очільником ГО “Громадська рада Острога” став волонтер Олег Ширяєв, секретарем – студент і підприємець Роберт Коваль. 

Всіх охочих долучитися до ГО, а також поділитися своїми ідеями щодо перших кроків та заходів, які потрібно здійснити, запрошують прийти до малої зали Острозького районного будинку культури через тиждень. Конкретну дату та час організатори анонсують на сайті “Острог – місто очима мешканців” у ФБ.

“В Острозі бракує ГО, яка справді репрезентує ідеї мешканців. У нас їх 70 офіційно зареєстрованих, а реально функціонують лише 10, які і то стосуються дитячих розваг. Тому організації, яка об’єднувала б острожан довкола спільної ідеї благоустрою, вдосконалення життя в місті, до цього часу не було. Ми не надіємося, що наші проблеми вирішить влада, а хочемо спробувати вирішити їх самі”, – коментує один із організаторів зборів, викладач журналістики НаУ “Острозька академія” Роман Шулик.

Інтерв’ю з очільником ГО “Громадська рада Острога” можете переглянути у нашому матеріалі: “Моя головна мета – об’єднати громаду”, – Олег Ширяєв про створення ГО Острога.