Острожани вимагають демонтувати старий кіоск у центрі міста

Петиція про демонтування малої архітектурної форми (МАФ) – колишнього магазину “Хатка”, з’явилася на сайті “Розумне місто: Острог” 30 січня 2017 року. Її автор – Владислав Бойченко, студент Острозької академії – просить голову Острозької міської ради Шикера Олександра Федоровича розглянути можливість демонтажу МАФу в центрі міста Острога на перехресті проспекту Незалежності та вулиці Папаніна.

“Увагу до цього питання привернув один чоловік на фейсбуці, але вирішити він його хотів щоденним публікуванням фотографій цього МАФу. Обговорення влаштував він, а я вже вирішив перейти до дій — створив петицію. Ідея зрозуміла – демонтувати це архітектурне чудо”, – коментує Владислав Бойченко.

За словами Владислава, публічна кадастрова мапа України ділянку, на якій розташований МАФ, не визначає можливою для оренди. Отже, територія привласнена (навіть не приватизована) незаконно. Власник податки не сплачує.

На цей час зібрано 14 підписів із 100 потрібних. До завершення терміну збору підписів для петиції №01/352-E3 залишилося 89 днів.