Острозька громада отримала три тисячі гектарів землі

Острозька територіальна громада отримала майже 3 тисячі (2986,0319) гектарів землі у комунальну власність 14 грудня 2020 року. Про це повідомив міський голова Юрій Ягодка.

Зараз ми посвідчуємо право комунальної власності на цю землю. Процес досить тривалий, тому що ділянок, кадастрових номерів дуже багато. Це якраз потенційні наші інвестиційні площадки, які ми можемо надавати в оренду, а ми розглядаємо пріоритетом якраз оренду для фізичних, для юридичних осіб, щоб ми могли отримувати додатковий дохід”,— говорить очільник громади Юрій Ягодка та додає,— “Дуже складно, я думаю, буде говорити нам з людьми, які використовують зараз ці земельні ділянки”.

Указ Президента від 15.10.2020 прискорив передачу земель у власність громад, передбачаючи за собою передачу земель з державної до комунальної власності. Також цей етап закінчив реформу децентралізації.

Перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру у Рівненській області Микола Шустов зауважив, що вся інвентаризація земель проведена за рахунок держави. 

Також за словами Юрія Ягодки, земельні об’єкти можуть стати потенційними для інвесторів вже за півроку.

Сергій Давидюк