Острозька громада перемогла в обласному конкурсі розвитку територіальних громад

Острозька громада перемогла в обласному конкурсі розвитку територіальних громад з проєктом “Облаштування мініфутбольного поля для дітей та молоді Острозької громади «Футбіки»”.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

“Проєкт “Облаштування мініфутбольного поля для дітей та молоді Острозької громади «Футбіки»” подавав відділ проєктної та інвестиційної діяльности виконкому Острозької міської ради в січні 2021 року на щорічний обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад. Ми щороку подаємо проєкти й уже 4 рік поспіль є переможцями”, — розповідає начальниця відділу проєктно-інвестиційної діяльности Ольга Стецюк.

Метою проєкту є задоволення потреб населення Острозької міської територіальної громади в зміцненні здоров’я, фізичному й духовному розвитку, організація спортивного дозвілля для різних вікових груп населення, створення бази для проведення командних змагань на районному та обласному рівнях шляхом відновлення, ремонту та облаштування мініфутбольного поля на території громади.

Ольга Стецюк додає: “В місті немає спортивного комплексу. Умови в яких займаються діти бажають кращого, а капітальний ремонт мініфутбольного поля дасть можливість дітям безпечно та якісно проводити тренування та бути здоровими”. 

За словами міського голови Юрія Ягодки, загальна вартість проєкту становить 469 тисяч 449 гривень. З обласного бюджету громада отримає 100 тисяч гривень.