Острозька міська рада заявила про новий проєкт до громадського бюджету

 Проєкт “Єдина громада – єдиний інформаційно-освітній простір” винесений на голосування Громадського бюджету 1 жовтня. Авторка проєкту – керівниця проєктно-інвестиційного відділу Острозької міської ради Ольга Стецюк.

 “Єдина громада – єдиний інформаційно-освітній простір” – це проєкт, що передбачає наповнення восьми наявних просторів у віддалених селах ОТГ на базі публічних бібліотек та клубів з центром в місті Острозі”- вказано на сайті Громадського бюджету.

“Мета проєкту походить від самої назви: ми хочемо створити 8 вже готових просторів у віддалених сільських публічних бібліотеках, які будуть наповнені сучасним мультимедійним обладнанням, щоб усі жителі змогли скористатися такими послугами як друк, сканування, перегляд кіно чи доступ до Інтернету, – розповідає Ольга Стецюк і додає, – для того, щоб ми перемогли потрібно максимально об’єднатися. Тому й проєкт називається “Єдина громада”.

До слова, окрім закупівлі мультимедійного обладнання, проєкт передбачає проведення мережі Інтернет в приміщення сільських бібліотек та клубів і забезпечення меблями для зберігання робочих матеріалів. Інструкція щодо голосування за посиланням.

Альбіна Карман