Острозька психлікарня без директора з 15 лютого. Хто й коли ймовірно стане її управлінцем?

Кандидата на посаду директора Острозької обласної психіатричної лікарні не погодила комісія з економічних питань та комунальної власности Рівненської обласної ради. Засідання комісії, на якому розглядали це питання, провели 27 травня.

Коли та хто ймовірно стане наступним директором Острозької психлікарні? Читайте далі.

Контракт з попереднім директором Острозької психіатричної лікарні Павлом Маєвським припинили ще 15 лютого 2021 року, і весь цей час заклад був без управлінця.

На цю посаду претендували п’ять людей. Але троє з них не подали належних документів для конкурсного відбору. Тому на засіданні конкурсної комісії 26 травня з цього питання заслухали лише двох кандидатів: Вадима Бондарчука та Руслана Мозоля.

П’ять із восьми членів комісії віддали голос за Бондарчука — депутата Острозької міської ради від політичної сили “За майбутнє”, у минулому підприємця.

Фото: Острог.інфо

27 травня питання про підписання контракту з директором Острозької обласної психіатричної лікарні розглянули на засіданні комісії з економічних питань і комунальної власности.

На цьому засіданні Вадима Бондарчука не було. Замість нього на питання відповідав Ігор Ясенюк — голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків та член партії “За майбутнє”.

Депутат Олег Стратюк вважає, що Вадим Бондарчук немає стосунку до медицини, тому не може бути керівником лікарні:

“Він не тільки до медицини відношення немає, а й ніколи не працював на керівних посадах. Він не є управлінцем. У нього жодного найманого працівника за весь період його діяльности не було. Як ця людина може керувати безпосередньо Острозькою психіатричною лікарнею, яка сьогодні в плачевному стані? Це має бути антикризовий керівник, менеджер. Тобто її потрібно не з нуля, її потрібно з мінуса великого вивести“. 

Фото: Інформаційний потік

Заступник голови обласної ради Олексій Бучинський каже, що знайти людину, яка буде і фахівцем, і хорошим господарником важко та наголошує:

Ми обираємо директора, а не головного лікаря“.

Також Олег Стратюк запропонував зробити новий конкурс на посаду директора Острозької обласної психлікарні, але такий механізм не передбачений законодавством, навіть якщо сесія обласної ради не затвердить кандидата на посаду.

На голосуванні за підписання контракту з Вадимом Бондарчуком двоє з семи присутніх членів комісії проголосували “за”, п’ять утрималися. Комісія не визначилася. Тепер це питання розглядатиметься на одній з наступних сесій Рівненської обласної ради.

Подивитися засідання у записі можна за посиланням.