Острозька «Збірна Ювілейного» перемогла у Рівненській Лізі Сміху

Острозька команда КВН «Збірна Ювілейного» зайняла перше місце в офіційній регіональній лізі Чемпіонату України з гумору, яка відбулася 4 грудня у Рівному.

У фіналі конкурсу взяли участь 4 команди: «Ирпенчане» (м.Ірпінь), «СМТ» (м.Полтава), «Збірна Ювілейного» (м.Рівне) та «Чак Норріс» (м.Камінь-Каширський).
За результатами трьох етапів гри першу сходинку розділили «Збірна Ювілейного» та «Чак Норріс». Вирішальною у конкурсі стала розминка із залом, після якої два тренери із трьох віддали свої голоси «Збірній Ювілейного».

«Дуже тепло нас прийняв рівненський зал, усе дуже гарно заходило. Мені здається, ми змогли зачепити теми, які є актуальними. Наприклад, один з наших номерів був про українізацію і про те, що наші можновладці іноді перегинають палку і заганяються в абсурд. Це люди сприйняли, це людям сподобалось», – розповів учасник команди «Збірна Ювілейного» Роман Климарчук.

Переможці отримали нагороду у розмірі 10 000 гривень та, за словами редакторів конкурсу, перспективи пройти у всеукраїнський телевізійний проект «Ліга Сміху».

ctka9bvt3ns

Катерина Хорощак
Фото учасників Ліги Сміху