Острозькі музеї оновлюють графік роботи 

Музеї Острога не працювали з 27 по 28 листопада, однак з 30 листопада вони відновили роботу за новим графіком.

Про це повідомляють на сторінці Державного історико-культурного заповідника міста Острога. 

Заступник Державного історико-культурного заповідника Андрій Брижук розповідає, що пауза в роботі музеїв спричинена технічною необхідністю: 

“У замку ми прибирали горище від будівельного сміття після чергового етапу реставрації даху. Для цього ми обрали пору року, в яку маємо найменше відвідувачів”.

Відтепер оновлений графік роботи Краєзнавчого музею виглядає так: 

З вівторка по неділю – із 9:45 до 17:15

Але в п’ятницю – із 9:45 до 16:15

Музей нумізматики працюватиме для відвідувачів за попереднім замовленням.

Однак, Музей книги та друкарства не прийматиме відвідувачів до весни. 

“У Музеї книги буде проведена модернізація системи опаленняЧерез суттєве зниження температури в приміщенні та зміну рівня вологості було прийнято рішення «зняти експонати», адже їх збереження для нас «на першому місці». Разом з тим нагадаю, що Луцька надбрамна башта буде реставрована за програмою «Велика реставрація». Ми використаємо цей час для оновлення експозиції. Сподіваюсь, що навесні музей знову зустрічатиме відвідувачів”, — пояснює Андрій Брижук. 

Працівники музею додають, що у зв’язку з карантинними обмеженнями музеї можуть приймати обмежену кількість відвідувачів. Проведення екскурсій можливе для груп до 5 осіб за попереднім замовленням.

Нагадуємо, для відвідування музеїв потрібно мати сертифікат про вакцинацію або актуальний ПЛР-тест та дотримуватися карантинних обмежень.

Олександра ШЕЛЕСТ