Острозькі виконавці заспівали на конкурсі “Ой, радуйся, земле!”

В Острозі відбувся ХІІ міський фестиваль-конкурс “Ой, радуйся, земле!”.

Про це повідомляє Острозька міська рада.

У конкурсі взяли участь 12 колективів та сольніх виконавців. Переможців визначали у трьох номінаціях: Вертеп (Вихованці недільної школи Свято-Воскресенської церкви), Виконавець (Соломія Поліщук) та Творчий колектив (Зразковий ансамбль народної пісні «Співаночка» (старша група).

Народний квартет «Надія» та Хоровий колектив національного університету «Острозька академія» отримали особливі відзнаки. За оцінками журі, ці колективи не мали рівних та показали надзвичайно високі результати.

Переможниця конкурсу Соломія Поліщук поділилася з нами своїми враженнями.

Думаю, що цей конкурс-фестиваль просто чудовий. Я дуже задоволена перемогою!” 

– розповідає юна співачка.

Вихователька Соломії Тетяна Єсіпова розповіла, що була приємно здивована перемогою учениці, а конкурс вважає хорошою можливістю для маленьких виконавців:

“Це було приємно та несподівано. Соломія – дуже перспективна дівчинка, вона надзвичайно активна. Ми з нею постійно беремо участь у міських концертах, а також показуємо свої здобутки і на обласному рівні. Це не лише моя заслуга, але й її батьків. Звичайно, я задоволена. Але головне, що задоволена сама Соломія.

Це добре, що маленьким виконавцям є, де себе показати. Конкурсанти готуються, щоб показати себе, у них є азарт до перемоги. Для них і, зокрема, для Соломії цей конкурс став трампліном до майбутніх досягнень.”

Нагадаємо, що фестиваль-конкурс “Ой, радуйся, земле” відбувся в Острозі 18 січня.

Фото: ostroh.rv