Острозьку аптеку внесли в реєстр закладів, де можуть бути неякісні ліки

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області опублікувала перелік аптечних закладів Рівненської області, які всупереч законодавству не надають до служби інформацію про виявлені неякісні лікарські засоби; лікарські засоби, стосовно яких виникла підозра у фальсифікації; фальсифіковані та незареєстровані лікарські засоби, інші дефекти чи невідповідності.

З Острозького району у список небезпечних аптек потрапило комунальне підприємство «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради Рівненської області по вул. Татарська, 185.

«Враховуючи, що планові перевірки додержання законодавства щодо якості лікарських засобів проводяться не частіше одного разу на рік, в період між перевірками є ймовірність реалізації такими аптечними закладами заборонених до обігу Держлікслужбою України серій лікарських засобів», — йдеться на сайті Державної служби.

До слова, в ДС зазначили, що, купуючи лікарські засоби в «небезпечних» аптеках, рекомендується ретельно перевіряти, чи не знаходиться придбаний лікарський засіб (серія) в переліку заборонених до обігу Держлікслужбою України. Перевірити можна за посиланням.