Острозький осередок Ліги студентів АПУ організовує школу з юридичного консалтингу

Першу регіональну школу з юридичного консалтингу організовує Острозький осередок Ліги студентів “Асоціація правників України” (далі — АПУ) разом з Рівненським та Хмельницьким осередками 26-28 листопада.

Про це повідомляє Острозький осередок Ліги студентів АПУ.

Що: регіональна школа з юридичного консалтингу.

Де: онлайн-платформа Zoom.

Коли: 26-28 листопада.

Організатори онлайн-заходу зазначають, що учасники регіональної школи матимуть змогу поспілкуватися з професійними спікерами зі сфери консалтингу, а також взяти участь у практичній частині, яку проведуть на другий день заходу.  

Голова Острозького осередку Ліги студентів АПУ Катерина Омельчук каже, що школа буде зосереджена не темі юридичного консультування. Про нього розповідатимуть спікери топових юридичних компаній.

“Першого дня будуть лише вебінари на платформі Zoom та із трансляцією на ютуб-каналі Ліги студентів АПУ. А 28 листопада буде практична частина, де учасники спробують самостійно проконсультувати бізнес-клієнта за даною йому фабулою”, — коментує Катерина Омельчук. 

До слова, щоб взяти участь у теоритичній частині потрібно підписатись на телеграм-канал заходу, а для участі у практичній — заповнити реєстраційну форму.

Роман МЕЛЬНИК