МОН затвердило умови вступу до вишів у 2019

 

Міністерство освіти  та науки України  затвердило Умови прийому до закладів вищої освіти в 2019 році.

Сертифікати. На бакалавра  всіх спеціальностей та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування прийматимуться сертифікати ЗНО 2017-2019 років. З іноземних мов лише 2018 та 2019.

Бали. Для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем відповідальності («Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Фармація, промислова фармація»)  конкурсний бал  повинен бути не нижчим за 130.

Вступникам на спеціальність «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» потрібно буде набрати не менше 150 балів.

Першочергове зарахування. У медичні та педагогічні виші з 2019 року будуть в першу чергу зараховувати вступників, готових після навчання працювати в селах.

Творчі конкурси. Творчі конкурси будуть проведені в дві сесії: з 1 до 10 липня та  з 11 до 22 липня. Друга сесія проводиться лише для тих, хто бажає навчатись на контракті.

Заяви. Як і минулого року, вступникам на державну форму навчання можна подати всього 7 заяв на 4 різні спеціальності.

Вступна кампанія. З 1 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів, а з 10 липня – прийом заяв та документів. Подання заяв завершиться 16 липня – для тих хто вступає на основі співбесід або творчих конкурсів, та 22 липня – для осіб, які вступають лише за сертифікатами ЗНО.

Тетяна СТЕЛЬМАХ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’явилася нова онлайн-бібліотека

Фото

One Reply to “МОН затвердило умови вступу до вишів у 2019”

Це ж яким тупим треба бути, щоб набрати менше 130 …

Comments are closed.