У лютому відбудуться вибори ректора НаУ ОА

28 лютого 2019 року у Національному університеті “Острозька Академія” відбудуться вибори ректора. Про це повідомляє МОН у своєму наказі.

Відповідно до статуту НаУ ОА, ректор обирається шляхом таємних виборів і може перебувати на посаді не більше двох строків. Список кандидатів на посаду розміщує МОН на своєму офіційному сайті. Наразі кандидати ще не відомі.

Згідно з наказом НаУ ОА “Про організацію та проведення виборів ректора Національного університету “Острозька академія” виборча комісія повинна отримати список кандидатів не пізніше, ніж за 7 днів до виборів.

Обирати ректора зможуть представники усіх сфер діяльності університету, тобто члени науково-викладацького складу, технічно-адміністративного персоналу та студенти, яких попередньо оберуть шляхом голосування.

Частка студентів на виборах ректора становитиме 15%. Своїх представників студенти зможуть обрати 11 лютого. Також висунути свою кандидатуру може будь-хто зі студентів НаУ ОА денної форми навчання не пізніше 8 лютого. Для цього необхідно заповнити форму із пошти домену oa.edu.ua .

Після формування списку кандидатів та виборців, 28 лютого буде обрано ректора. Результати опублікують протягом доби після складання протоколу про результати голосування.

Ірина МАРЧЕНКО