У лютому відбудуться вибори ректора НаУ ОА

0
2069
Реклама

28 лютого 2019 року у Національному університеті “Острозька Академія” відбудуться вибори ректора. Про це повідомляє МОН у своєму наказі.

Відповідно до статуту НаУ ОА, ректор обирається шляхом таємних виборів і може перебувати на посаді не більше двох строків. Список кандидатів на посаду розміщує МОН на своєму офіційному сайті. Наразі кандидати ще не відомі.

Згідно з наказом НаУ ОА “Про організацію та проведення виборів ректора Національного університету “Острозька академія” виборча комісія повинна отримати список кандидатів не пізніше, ніж за 7 днів до виборів.

Обирати ректора зможуть представники усіх сфер діяльності університету, тобто члени науково-викладацького складу, технічно-адміністративного персоналу та студенти, яких попередньо оберуть шляхом голосування.

Частка студентів на виборах ректора становитиме 15%. Своїх представників студенти зможуть обрати 11 лютого. Також висунути свою кандидатуру може будь-хто зі студентів НаУ ОА денної форми навчання не пізніше 8 лютого. Для цього необхідно заповнити форму із пошти домену oa.edu.ua .

Після формування списку кандидатів та виборців, 28 лютого буде обрано ректора. Результати опублікують протягом доби після складання протоколу про результати голосування.

Ірина МАРЧЕНКО

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here