У січні розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року триватиме в Україні з 3 по 24 січня. Про це повідомляє пресслужба Українського оцінювання якості
освіти.

Реєстраційні документи учнів (слухачів, студентів) для проходження (ДПА) державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники освітніх закладів можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.
Пробний тест з української мови і літератури відбудеться 21 березня, а з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов – 28 березня.

Реєстраційну картку треба сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Першочергово, потрібно обрати категорію особи.

У заяві учасник пробного ЗНО має вказати таку інформацію про особу: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту.

Нагадаємо, що пробне ЗНО проходить,  аби кожен охочий міг ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Про права й обов’язки учасників ЗНО можна прочитати тут.

Дарина ШЕВЧУК