Які спеціальності з’явились у рівненських вишах?

В університетах Рівненщини побільшало спеціальностей. Про це повідомляє управління освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Зокрема у Рівненському державному гуманітарному університеті ввели такі спеціальності бакалаврату: «Маркетинг», «Професійна освіта. Сфера обслуговування», «Середня освіта. Природничі науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Дизайн».

Підготовку магістрів здійснюватимуть за спеціальностями «Спеціальна освіта. Логопедія», «Менеджмент», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Освітньо-педагогічні науки», «Фізична культура і спорт», «Середня освіта. Географія», «Професійна освіта. Сфера обслуговування (Готельно-ресторанна справа. Туристичне обслуговування)».

У Національному університеті водного господарства та природокористування з’являться бакалаврські програми «Готельно-ресторанна справа», «Культурологія», а також магістратура на спеціальність «Правоохоронна діяльність».

У У Національному університеті «Острозька академія» з’являться спеціальності та освітньо-професійні програми  «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови» та «Психологія креативності та інновацій» (за інформацією на сайті vstup.oa.edu.ua)

Окрім того, за спеціальностями  «Фармація», «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика», «Фізична реабілітація», «Сестринська справа» здійснюватимуть підготовку бакалаврів у Рівненській медичній академії Рівненської обласної ради.