З 1 липня розпочнеться реєстрація онлайн-кабінетів випускників

Реєстрація кабінетів розпочнеться 1 липня на сайті. 

Під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої вони мають постійний доступ та яка не заборонена на території України. Також абітурієнтів просять запам’ятовувати вказаний пароль.

Для реєстрації електронного кабінету потрібно зазначити наступну інформацію:

●  адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет);

●  пароль та підтвердження паролю (кількість символів не обмежена);

●  дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік видачі (пропонується автоматично);

●  дані документа про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Після того, як ви усе заповнили, на електронну пошту має прийти лист активації, у якому буде посилання. Перейшовши за даним посиланням, вступник підтвердить створення електронного кабінету.

Середній бал атестата/свідоцтва про повну загальну середню освіту абітурієнти мають розрахувати самостійно. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених у додатку до документа оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис “звільнений(а)”, у загальну кількість не враховуються. Для точного розрахунку середнього бала документа вступникам рекомендують скористатися спеціальним калькулятором на сайті. 

Важливо! Будь-яку інформацію в кабінеті, наприклад, особисті дані чи отримані тестові бали ЗНО, можна змінити до подання першої заяви. Далі змінити інформацію буде неможливо.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступників просять уважно ознайомитися з інструкціями, поширеними запитаннями-відповідями, умовами прийому до вишів та іншою необхідною інформацією. Вони є на сайті МОН у розділі “Вступна кампанія – 2019”. У разі виникнення проблем із реєстрацією потрібно звернутися за електронною поштою [email protected] або за номером (044) 290-18-13.

До слова, на сайті МОН  розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом. Також абітурієнти можуть скористатися мобільним додатком для моніторингу статусу своїх заяв.