Петиція про реконструкцію острозького фонтану набрала 100 підписів

Петиція № 01/363-ЕЗ “Реконструкція фонтану в центрі Острога” набрала 100 необхідних підписів. Наразі, вона розглядається Виконавчим комітетом Острозької міської ради.

“Гадаємо, що реконструкція фонтану була б чудовим доповненням поступового відновлення та наведення ладу у центрі міста, адже поруч незабаром буде відкрито адміністративний корпус НаУ “Острозька академія”, згодом і великий навчальний корпус, вже реконструйовано тротуар з одного боку проспекту Незалежності біля скверу. То ж, з метою благоустрою та комфортного проведення часу мешканців та гостей міста, просимо міського голову та міську раду посприяти в здійснені реконструкції фонтану, який більше 20-ти років простоює, у зв’язку з чим відбувається його руйнування, він є надто застарілим, глибоким, що становить небезпеку для дітей, які часто бавляться поруч недіючого фонтану,”

– йдеться у вимозі петиції.

Нагадаємо, що петицію щодо реконструкції фонтану створив Максим Жуковський 7 лютого. За повідомленням прес-служби Острозької міської ради, 30 березня петиція набрала 11 останніх підписів.

Фото: rozumnemisto.org