Музей книги та друкарства організовує конкурс “Різдвяно-новорічна листівка”

Конкурс на створення авторської різдвяно-новорічної листівки проводить Музей книги та друкарства з 25 листопада до 20 грудня. 

Про це повідомляє Музей книги та друкарства в інстаграмі.

До участі організатори запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів з авторськими листівками у будь-якій техніці. Це може бути гравюра, малюнок, колаж, аплікація, витинанка чи робота у змішаній техніці. 

Також учасник має дотримуватися спеціальних вимог:

  • подати роботу розміром 10.5х14.8 або 9х14;
  • додати коротку інформацію про себе (дату народження; місце проживання,навчання або інформацію про освіту, участь у мистецьких проектах,чи виставках).

Роботи залишатимуть в колекції Музею книги, а кращі з них представлять на виставці. Переможцю конкурсу вручать грошову нагороду, а за II-V місце учасники отримають заохочувальні призи.

“Конкурс оголошено вперше з метою залучення школярів усіх форм навчальних закладів до відродження новорічно-різдвяних традицій. Основний критерій відбору переможців – талановитість та креативність. До складу журі будуть включені представники музею, преси, відділу по роботі з молоддю Острозької громади”, – коментує завідувачка Музею книги та друкарства Світлана Позіховська

Роботи приймають за адресою: м. Острог, вул. Чорновола, 3. 

Детальніше за телефоном: 2-32-71 

До слова, результати конкурсу оголосять 23 грудня.

                                 Яна Манько