Оголосили переможців конкурсу “Поліські пересмішники”

Управління освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міськради оголосило переможців міського етапу конкурсу “Поліські пересмішники” 3 листопада.

Про це повідомли на сторінці управління у фейсбуці.

Міський етап конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники” провели у дистанційному форматі.

У конкурсі взяли участь учні 13 закладів освіти Острозької громади. Конкурсанти змагалися у двох вікових категоріях: 9-13 та 14-18 років.

За результатами конкурсу призові місця першої вікової категорії розподілили так:

І місце — Максим Шевчук, учень 7-А класу навчально-виховного комплексу “Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) — дошкільний навчальнИй заклад (ясла-садок)” імені Т.Шевченка;

ІІ місце — Ольга Свинарчук, учениця 7 класу Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»;

ІІІ місце — Ольга Матласевич, учениця 6 класу Острозької ЗОШ №3

Трійка переможців другої вікової категорії виглядає наступним чином:

І місце — Василь Стельмащук, учень 11-Б класу опорного закладу “Оженинський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів № 2 — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)”

ІІ місце — Вадим Кулиба, учень 11 класу Вельбівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце — Іван Мичка, учень 9 класу навчально-виховного комплексу “Білашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок”.

Кращих читець-гуморист другої вікової категорії Василь Стельмащук розповідає, що його шокувала звістка про перемогу, хоча участь у конкурсі бере не вперше:

“ У цьому конкурсі я брав участь уже не перший раз, займав призові місця, але першого місця у мене ще не було. Підготовка була дуже стрімкою — лише дві репетиції. Але мені цього вистачило, адже, коли я розповідаю гумореску — я кайфую”, — ділиться враженнями Василь Стельмащук.

До слова, переможці міського етапу “Поліських пересмішників” Максим Шевчук та Василя Стельмащук представлятимуть себе на обласному етапі конкурсу.

Олена КУЛАКОВСЬКА