Острожани разом провели вечір Різдва (ФОТО)

25 грудня в Острозі на центральній площі міста відбувся вечір Різдва. Свято було заплановане програмою відзначення 500-річчя Реформації, що набиратиме більших обертів вже у близькому 2017 році.

Головною ідеєю заходу було приєднатись до святкування Різдва Христового разом з усім світом. Почалося торжество о 15 год. Більше 400 острожан та гостей міста мали прекрасний час, співали Різдвяних пісень, пригощались смачною випічкою, печивом та теплим чаєм, грілися біля вогнищ, фотографувалися, грали в ігри, та просто відпочивали у теплій сімейній атмосфері.

Діти та дорослі мали можливість ще раз нагадати Біблійну історію за переглядом лялькової вистави. Усі бажаючі були запрошені до Будинку Культури, щоб разом подивитись анімаційний фільм за мотивами оповідання Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня у прозі».

Більше фото ТУТ.

Свято швидко добігло кінця і люди розійшлися по своїх домівках, однак кожен мав змогу понести з собою маленьку іскорку надії, яка ніколи не згасає. Ця надія – це суть Різдва, яка полягає в народженні Божого Сина. Не зважаючи на те, що Христос народився 2017 років тому, Він і досі живе посеред нас і дарує надію на життя в любові, мирі, злагоді, добрі, та прощення гріхів кожному, хто схилить свої коліна перед Ним. Отож, Христос Народився – Славімо Його!

Юлія Васильцова