В Острозі проведуть дитячий благодійний турнір із футболу

Дитячий футбольний благодійний турнір Barbakan Junior Cup проведуть 19 червня о 9:00 на стадіоні Острозької академії. У змаганнях братимуть участь дитячі футбольні команди з Острога, Здолбунова, Гощі, Звягеля, Славути та «ФК Крок Грем’яче — діти». Турнір присвячений Всесвітньому дню дитячого футболу і в Острозі відбудеться вперше. 

Сергій Шинкарук, один із засновників футбольного клубу, розповів, що “ФК Крок Грем’яче — діти” створили у червні минулого року, коли на сільському стадіоні почали збиратися грем’яцькі школярі та діти з Києва, Бучі й Ірпеня. 

“Діти, які вимушені були покинути власні домівки через війну, і наші місцеві школярі здружилися. Потім до них приєднався тренер Віталій Петрук та батьки і вже в середині червня була майже створена футбольна команда з дітей до 2013 року народження. У березні-травні вони відіграли всі матчі в обласному чемпіонаті Veres Junior League. Це взагалі був перший турнір, у якому діти брали участь”, — ділиться Сергій Шинкарук.

У команді юних футболістів грають як хлопці, так і дівчата. Дівчат у команді шетеро, каже засновник клубу. Загалом футболом тут займаються біля 30 дітей з Грем’ячого, Грозова, Дерев’янче та Острога.

“Ми хочемо популяризувати дитячий футбол і в цей нелегкий час відволікти діток з допомогою змагань, де переможець все-таки буде, але призи отримають усі учасники. Провівши турнір та зібравши кошти, вони хочуть подякувати ЗСУ за можливість тренуватися. Мами, бабусі, хресні юних футболістів наразі теж активно допомагають нашим воїнам, готуючи для них різні смаколики”, — розповідає про місію турніру Сергій Шинкарук. 

Також на змаганнях проведуть благодійний аукціон, де розігруватимуть футболки відомих футболістів та їхні автографи. Зібрані кошти планують передати волонтерам із “Материнської кухні” Світлани Олійник та “Комашці-Ромашці” Ярослави Глухої, які займаються харчуванням для ЗСУ.

Надія Бутеєць