В Острозі проводять благодійну акцію до Дня Святого Миколая

Благодійну акцію “+1 подарунок на Свято Миколая” організували в Острозі до 19 грудня. Акція спрямована на збір подарункових боксів до Дня Святого Миколая для малозабезпечених сімей та дітей-сиріт Острожчини. 

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Галина Дечковська.

“Потрібно те, що батьки, як правило, дарують своїм діткам на свято, тому і назву акція має “+1 подарунок до Миколая”. Долучитися можуть усі бажаючі, на зв’язок вийшли знайомі з інших регіонів, які теж хочуть долучитися до нашої акції, а також започаткувати таку ж на основі нашого досвіду в Києві та Івано-Франківську. Приблизний орієнтир на сьогодні діти від 5 до 18 років, найбільше від 2007 року народження. Речі будемо збирати в Народному домі, там разом з волонтерами і моїми хорошими друзями зробимо подарункові пакети чи бокси і перед святом розвеземо діткам. Кількість боксів також залежатиме від активності благодійників”, – розповідає організаторка на координаторка акції Галина Дечкоська.

 Потрібно зібрати 50 боксів: для 24 дівчаток та 26 хлопчиків.

“Треба багато чого, але ми вирішили робити подарунки зі солодощів, іграшок, канцелярії, рукавичок, носочків, колготок. По інших речах волонтери уже збирають і роздають, а тут хочеться зробити магію свята. Ще опрацюємо й інші потреби. У планах є розширятись на усю ОТГ. Ця акція в мене третя загалом у цьому році, але перша для діток Острога, якщо все вдасться, буду оголошувати акції і надалі”, – додає Галина.

До слова, деталі акції можна дізнатися на приватній сторінці Галини Дечковської у фейсбук. 

Юлія САЧКО