Острозька бібліотека може перетворитися на “вільний простір”

В Острозі активно обговорюється створення вільного простору. Це – соціальний проект, де містяни й студенти зможуть проводити курси, конкурси, заходи.

Острозька міська рада запропонувала організувати вільний простір у приміщенні міської бібліотеки. На перших фото бачимо приміщення бібліотеки сьогодні, а на інших – те, як його планують змінити наступного року.

Організатор проекту вільного простору Юрій Устимчук висловлює свою думку:

Ми розглядали усі можливі варіанти, де можна було б розмістити вільний простір. Враховували усі плюси та мінуси кожного потенційного приміщення. А про те, що вільний простір буде в бібліотеці, я дізнався пост-фактом, як і усі – з новин у ЗМІ.
Як на мене, читальні зали і бібліотеки як такі вже віджили свій час. Для них потрібен новий подих. Тому це правильне рішення. У цьому я вбачаю як і мінуси, так і плюси, але мені здається, що поки що це найбільш оптимальний варіант. Головне, щоб у просторі “бурлило” життя і мешканці міста приходили туди зі своїми ініціативами, долучатися до інших ініціатив, взаємодіяли та творили місто, в якому дійсно хочеться жити”.

Ірина МУЛЯР

2 Replies to “Острозька бібліотека може перетворитися на “вільний простір””

У статті не зовсім вірні дані, оскільки мова йде про міську дитячу бібліотеку. Проте, в Острозькій районній бібліотеці уже існує так званий “вільний простір”. Там облаштована спеціальна кімната, де можна відпочити, поспілкуватися, подивитися улюблений фільм на великому екрані. Там проходять літературні засідання, творчі зустрічі, проводяться майстер-класи та різноманітні заходи. Є Wi-Fi! І все це зовсім безкоштовно, не потрібно, навіть, бути читачем бібліотеки. Звичайно, кімната не облаштована суперськими меблями та не має сучасного дизайну, але там зручно та комфортно, що приваблює місцеву молодь та дітлахів. Це свого роду “шумна” зона бібліотеки. Тож, бажаємо новому проекту вдалої реалізації і сподіваємося на співпрацю!

Марія Очеретяна

Спасибі за уточнення, виправимо помилку!

Comments are closed.