Сім’я випускника ОА потребує допомоги

Знайомтеся, це – Назар. Йому 23 роки. Він працює помічником адвоката в об’єднанні “Global Legal Group”, любить слухати класику та читати Кафку.

У новорічну ніч із хлопцем сталося непередбачуване: його тіло паралізувало. Хлопця забрали до реанімації. Там визначили діагноз – синдром Гієна-Барре (це рідкісний стан, за якого імунна система людини вражає власні периферичні нерви).

Його брат Микола – випускник Острозької академії. Коли ми попросили його розповісти про Назара більше, той пригадав кілька моментів із життя:

“Пригадую один локальний випадок. Нещодавно, раптово відчувши біль у нирках, Назар сів на землю і у такому скуйовдженому стані продовжив працювати для клієнтів, далі формуючи документи. Або ж, коли років з десять тому до нас у будинок завітав один чолов’яга похилого віку. Він запитав, чи можемо ми йому щось віддати. Я тоді, менша дитина ніж зараз, відповів, що ні. Від цього стало дуже ніяково, але чоловік вже пішов. Через мить Назар, який почув це все, запитав, чому я засмучений і чи хочу я допомогти йому. Тоді брат віддав усі свої заощадження, що ледь помістилися у моїх крихітних долонях, і я наздогнав чоловіка”.

Хвороба Назара рідкісна, але виліковна. Процес реабілітації та лікування може тривати близько року. Щодня на ліки Назарові потрібно від 22 000 гривень. Рідні та близькі хлопця просять не залишатися осторонь та допомогти зібрати гроші на лікування.

На своїх фейсбук-сторінках друзі Назара розповідають:

“У моєму житті є люди, які щодня дивують мене тим, що вони не зіпсовані світом, світлі та чисті. Таким для мене є Назар. Він мій найрідніший друг, який ніколи не підводить, завжди допомагає, аж до самопожертви. Допоможіть, хто якою сумою може. Бо, повірте, Назар, якби потрібна була комусь допомога, кинув би все і зробив це”.

Банківські реквізити:
5168 7422 1637 8988
Жолква Надія Петрівна (мама Назара)

Ольга ВЕРЕЩУК