В Острозі організують кемпінг-зону для відпочинку

Проект “Підзамче — кемпінг-зона просто неба” стартує в Острозі 13 вересня. В межах цього проекту планують облаштувати місце для відпочинку на території острова на річці Вілія. Ініціював його відділ культури і туризму Острозької міської ради.

Проект став одним із переможців конкурсу розвитку територіальних громад Рівненщини у галузі туризму. На втілення ідеї загалом виділили 215 тисяч гривень з обласного та місцевого бюджетів.

“На даному етапі важко сказати, що саме нам вдасться зробити, адже ми навіть не мали змоги оглянути територію. Але маємо амбітну мету — створити місце для відпочинку туристів та мешканців міста. Проект довгостроковий, тому швидких результатів очікувати не потрібно. Дуже сподіваємось на підтримку місцевих мешканців не лише у соціальних мережах, адже роботи нас чекає багато”, — розповідає керівниця туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук.

На виділені кошти також планують закупити альтанки, гойдалки і лавки.

До слова, острожан запрошують допомогти у відновленні дерев’яного містка біля острова, яке відбудеться 13 вересня о 14:00.