В Острозі підлітки-гіди організовують інтерактивні історичні екскурсії

Київський освітній центр “Простір толерантності” проводить в Острозі інтерактивні екскурсії від місцевих підлітків-гідів. Прогулянки містом проводитимуть щодня о 15.00 впродовж 18-29 жовтня.

Про це Оstroh.info повідомила менеджерка з комунікацій Київського освітнього центру “Простір толерантності” Анна Сідельнікова.

Екскурсії “Iwalk Ostroh” – це інтерактивна освітня програма, в якій поєднано відвідування місць пам’яті Голокосту з фрагментами свідчень очевидців. Відеофрагменти відібрано з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Вони розповідають історію, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Екскурсії Острогом проводитимуть 11 місцевих підлітків-гідів, які пройшли семінар з спеціальної підготовки.

Фото надане організаторами

Захід розрахований на організовані групи учнів старших класів, вчителів, які прагнуть додати цікаві інтерактивні заходи до шкільного курсу вивчення історії Другої світової війни та дорослих, які цікавляться історією міста.

Орзанізатори зазначають, що слухаючи розповіді свідків на тому самому місці, де відбувалися події, учасники зможуть відчути, як пам’ять місця стає їхнім власним спогадом, як і наше життя сьогодні є частиною історії майбутнього.

Розробкою екскурсії займалася вчителька історії з Оженинської школи №2 Тетяна Гущук, методичний редактор Віталій Бобров та рецензент Олександр Войтенко.

Захід проводять за програмою “Молодь розмірковує про Голокост та Другу світову війну” у межах співпраці Київського освітнього центру “Простір толерантності” з острозькими вчителями і підлітками.

Деталі та запис за телефоном: 

067-362-85-25 — кураторка екскурсії “Iwalk Ostroh” Тетяна Гущук.