В Острозі підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19

Перший випадок захворювання на COVID-19  зафіксували в Острозі 10 травня. Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація. 

“Раніше пацієнт контактував із хворим із села Мощаниця. До нас звернувся , коли з’явилися симптоми – температура. Ми зробили  ПЛР-тестування (полімеразна ланцюгова реакція – ред.) і воно виявилося позитивним.  Наразі стан хворого не погіршується, він перебуває на самоізоляції вдома.Зараз визначаємо усіх контактних осіб і проводимо тестування. З його оточення є троє з підозрою на пневмонію”,- розповідає головний лікар Острозького центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Стратюк. 

Також він закликає дотримуватись умов карантину, зберігати дистанцію та носити маски для того, аби запобігти поширенню захворювання. 

Варто зазначити, що станом на ранок 11 травня на Рівненщині зафіксували 1004 випадки захворювання на COVID-19. З них 205 медпрацівників, 77 дітей. На сьогодні госпіталізували 226 осіб. За добу на Рівненщині виявили 49 нових інфікованих на COVID-19.

Анастасія ВОЛИНСЬКА