В Острозі підбила підсумки голосування за проєкти громадського бюджету

В Острозькій міській раді провели нараду Координаційної ради з питань громадського бюджету Острозької міської територіальної громади 9 листопада. 

Про це повідомляє Острозька міська рада у фейсбуці. 

На нараді підбили підсумки голосування за проєкти громадського бюджету. Загалом, участь у голосуванні взяли участь 1729 жителів громади, з них 416 осіб проголосували онлайн, а решта 1313 осіб — в Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради. 

“Нам потрібно було зібрати інформацію, підрахувати усі голоси. Із труднощами стикатися не довелося. Усі зібралися у достатній кількості для голосування, усі віднеслися до цього відповідально. Лише ті, хто голосував, мав деякі труднощі з онлайн-платформою для голосування” , — коментує процес голосування голова координаційної ради з питань громадського бюджету Олег Цимбалістий.

Серед “великих” найбільшу кількість голосів (860) отримав проєкт реконструкції занедбаних спортивних майданчиків та перетворення території в багатофункціональний оздоровчий комплекс для заняття спортом людей різних поколінь. Бюджет цього проекту становить 394 473 грн. 

“Цей проєкт створили люди, і вони ж за нього проголосували. Взагалі, є дуже багато занедбаних майданчиків, які потребують реконструкції. Дуже добре, що люди долучаються до таких проєктів. Хотілося б, щоб жителі громади і надалі були такими ж активними”, — каже Олег Цимбалістий.

Серед “малих” проєктів найбільшу кількість голосів острожани віддали за дитячий дворик “BE HAPPY” — 308 голосів. Бюджет цього проєкту становить 100 тис. грн. 

Також із громадського бюджету фінансуватимуть ще 6 “малих” проєктів:

  • дитячий ігровий комплекс «Здорові діти – здорова нація»;
  • футбольне поле;
  • “Сучасний спортивний інвентар для занять в Школі Бойового Гопака «Воїн»”;
  • дитячий спортмайданчик “Ранковий Будильник”;
  • 8 поДІЙ для об’єднання 2.0;
  • облаштування центральної площі Острога.

Роман МЕЛЬНИК