в Острозі презентували оцінку прогресу Рівненщини в досягненні Цілей сталого розвитку

Відкриту дискусію “Оцінка прогресу Рівненської області у досягненні Цілей сталого розвитку” провели в Острозькій міській раді 16 вересня.

На заході обговорювали проблеми ЦСР (Цілі сталого розвитку — ред.). Всього є 17 цілей сталого розвитку, які затвердили на Саміті ООН у 2015 році. За кожною з цілей проводять моніторинг досягнень України, а цього року зробили пілотний розрахунок прогресу окремо для регіонів.

На відкритій дискусії в Острозькій міські раді представники аналітичної платформи “Вокс Україна” презентували показники такого моніторингу в Рівненській області. Так, наприклад, відповідно ціллі подолання бідності Рівненщина досягла показника 2.99, міцного здоров’я і благополуччя — 4.98, сталого розвитку міст і громад — 8,21, пом’якшенню наслідків зміни клімату — 0.00 тощо.

Більше показників щодо прогресу Рівненщини в досягненнях Цілей сталого розвитку:

Присутніми на заході були представники Острозької міської ради, Острозької академії, Рівненської районної ради, групи проєктів демократичного врядування ПРООН (Програма розвитку Організації об’єднаних націй — ред.) та аналітичної платформи “Вокс Україна”.

Деталі про презентацію моніторингу в матеріалах “Вокс Україна” за покликанням.

Інфографіка: Марія Нікітчук
Фото: Таїсія Савош