В Острозі розкажуть про громадський бюджет

Вебінар про громадський бюджет в Острозі проведуть 14 травня. Його організовує  відділ проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради спільно з громадською організацією “Центр суспільних перетворень”. Долучатись можуть усі охочі.

Коли: 15:00

Де: для участі у вебінарі можна перейти за посиланням

Про що розповідатимуть: про те, що таке громадський бюджет, хто може брати в ньому участь, як подати ідею, написати заявку та реалізувати проєкт.

Спікери: заступниця міського голови Острога Ольга Логвін, начальниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк, керівниця громадської організації «Братство ім. князів Острозьких» Анастасія Драчук, керівника ГО «Центр суспільних перетворень» Юрій Устимчук.

Вебінари організовують для того, щоб долучити острожан до реалізації проєктів та пояснити, як вони можуть сприяти розвиткові міста, пояснюють спікери:

“Ми вирішили провести серію вебінарів, оскільки Громадський бюджет в Острозі існує всього другий рік і ще не набув такої популярності. Тому в жителів міста виникає багато питань щодо Громадського бюджету: що це таке, як підготувати проектну заявку, які його переваги, чи можуть брати участь у Громадському бюджеті села, які приєдналися до Острога, тощо”, – розповідає Юрій Устимчук.

“З травня почав свою діяльність відділ проєктної та інвестиційної діяльності, завданням якого є те, що ми об’єднуватимемо цікавих людей, активістів, громадських діячів, креативні ідеї у спільні проєкти. Ми навчаємося самі та навчаємо інших, саме тому зараз стартує інформаційний вебінар-навчання, який ми втілюємо спільно з ГО”ЦСП”) , ми навчимо вас писати проєкти та втілювати їх у життя”, – зазначає Ольга Стецюк.

Усього планують провести два таких вебінари.