В Острозі розповідали про подорожі Китаєм

Зустріч-презентація з начальницею відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного Дермансько-Острозького природного парку Оксаною Головко відбулася в Острозькій центральній районній бібліотеці 14 березня.

Минулого року жінка побувала у Китаї. Вона була учасницею семінару із менеджменту природних заповідників, котрий тривав майже місяць. Усього було 19 представників із семи країн світу, у тому числі троє учасників з України, серед яких пані Оксана.

Карта, на якій позначено учасників семінару

«Проводився семінар на сході Китаю, у місті Ханчжоу. Для мене це був перший досвід такої мультикультурної співпраці. Ми багато подорожували заповідниками та  знайомились з культурою КНР», — розповіла начальниця.

На зустріч також була запрошена викладачка Острозької Академії Ао Лан. Викладачка у формі гри розповідала цікаві факти про Китайську Народну Республіку учням 8-Б класу гімназії міста Острога. Діти поглибили свої знання з географії, дізнались про головний символ Китаю — Жовтого дракона та вивчили декілька фраз китайською.

Учень 8-Б Юрій поділився враженнями від заходу:

«Було цікаво і приємно познайомитись з справжньою китаянкою. Мене вразив той факт, що Китай найбільша за чисельністю населення країна світу, а самі китайці дуже комунікабельні люди. Я б з радістю туди поїхав».

Усі бажаючі могли відвідати презентацію. До року Китаю в бібліотеці з’явились нові брошури, газети та книжки китайською мовою.

До слова, така тематична зустріч відбувається не востаннє. Уже в квітні працівники бібліотеки планують провести День китайської культури і запросити викладачів з КНР.