В Острозі відбувся мітинг учасників АТО

Акція протесту учасників АТО біля райвідділу поліції Острога відбулася 27 березня.  Протестувальники вимагали звільнення начальника відділу поліції Едуарда Холода. Повідомлення із закликами взяти участь в акції попередньо оприлюднили у Facebook на сторінці “Підслухано ОА&Острог”.

Як зазначається у повідомленні, причиною мітингу стало обурення діями Едуарда Холода. Його звинувачують у фальсифікуванні справ проти учасників АТО та підприємців, які відмовлялися робити щомісячні виплати. Також повідомляється, що перший заступник начальника відділу причетний до отримання хабаря.

Під час акції до Острога прибули заступники начальника Головного управління Національної поліції Людвіг Файт та Олександр Панасюк та начальник дільничого пункту поліції Сергій Мерчук. Керівництво відділу поліції влаштувало перемовини із представниками від мітингарів.

Обидві сторони відмовилися надавати будь-які коментарі, зазначивши лише, що готові припинити конфлікт та розпочати співпрацю.

Відео прямого включення з події можна подивитись тут.

 

 

One Reply to “В Острозі відбувся мітинг учасників АТО”

[…] Приїхали на цей мітинг до Острога також і заступники начальника ГУНП Людвіг Файт, Олександр Панасюк та начальник УВП Сергій Мерчук. Керівництво відділу поліції влаштувало перемовини із представниками від мітингарів, пише «Оstroh.info» […]

Comments are closed.