В Острозі відбувся турнір з волейболу

Міжнародний турнір з волейболу відбувся в Острозі 4-6 жовтня. Проводили змагання у спортивних залах Острозької академії та обласного ліцею-інтернату.

Усього в турнірі брали участь 8 команд: з Гродно (Білорусь), Львова, Сокаля, Луцька, Черкас, Києва, Нетішина та Острога.

“У нас цей турнір є традиційним, ми вже вшосте його проводимо. В цьому році він став масштабнішим: він став міжнародним турніром. Дружні зв’язки підтримуємо з іншими командами, щоб діти так само між собою дружили і підтримували зв’язки”, – коментує організатор Сергій Штундер.

Тренер команди з Гродно Андрій Толочко зазначив, що і надалі приїжджатиме з командою до Острога для здобуття досвіду:

“Нас в Острозі прийняли так, як ніде не приймали. Нас зустріли, розселили, зводили в музей. Все супер і хлопцям дуже сподобалося”.

 

“Результатом я задоволений, а от грою тренер завжди задоволений бути не може, тому що прагне до кращої гри своєї команди”, – коментує фінал тренер переможців – волейболістів Київського спортивного ліцею-інтернату.

Кубок Міжнародного волейбольного турніру виборола команда Київського спортивного ліцею-інтернату. Друге місце посіли учасники з міста Сокаля. Острожани закрили трійку призерів і отримали 3 місце.

Також під час нагородження медалями відзначили кращих гравців кожої з восьми команд.

Вітали учасників представники Острозької міської ради.

Авторки: Ярослава НІКІТЮК
Анастасія ГРУНТКІВСЬКА