В Острозі відкрили “Веселий дворик” (ВІДЕО)

В Острозі офіційно відкрили спортивний майданчик “Веселий дворик”. На заході були присутні представники Острозької міської ради, Рівненської ОДА, польських делегацій.

“Завдяки нашим гостям із міста Берунь відбулася ця подія, цей “Веселий дворик”. Вони зібрали благодійні кошти. А вже завдячуючи депутатам нашої Острозької ради, ці кошти були спрямовані на здійснення нашої мрії. У нас є невеличкі “малютки”, спортивні дворики, але цей стане окрасою нашого міста,”

– повідомив Голова Острозької міської ради Олександр Шикер.

На відкриття приїхали представники із кількох польських міст: Берунь, Сандомир, Гнєв, а також із Моравського Беруня (Чехія).

“Шановні мешканці та члени делегацій! Хочу вас щиро привітати. Ви розбудовуєте Острог, розбудовуєте країну, будуєте хороше суспільство і робите гарні речі для ваших мешканців, дітей та молоді. Я дуже радий, що у вас вдається так мудро використовувати кошти. Після приїзду до Беруня я подякую всім містянам, які склалися на цю маленьку частину суми. Бо інші кошти – ваші. Це ви складали гроші, з яких потім вирішили побудувати щось для майбутнього, щось , що служитиме мешканцям вашого міста,” 

– привітав острожан Бурмістр міста-побратима Беруня Крістіан Гжесіц.

Під час заходу окремих депутатів Рівненської ОДА та Острозької міської ради нагородили подяками за допомогу у будівництві майданчика.

Також для гостей дали показові виступи вихованці Школи бойового гопака ім. Князів Острозьких.

Крім того, на базі “Веселого дворика” діятиме волейбольний майданчик, де вже після видкриття пройдуть перші змагання.

Нагадаємо, що відкриття “Веселого дворика” відбулося 3 червня 2017 року. Будівництву майданчика сприяло польське місто-побратим Берунь.

“Веселий дворик” знаходиться на вулиці Антона Павлюка.