В Острозі відсвяткували День захисника України

Концерт, присвячений  Дню захисника України, українському козацтву та 77-ій річниці створення УПА, відбувся в Районному будинку культури 11 жовтня.

Перед початком концерту грамотами від райдержадміністрації нагородили бійців Операції об’єднаних сил (АТО) та тих, хто проходить військову  службу на території Острожчини.

Із вітальним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ягодка:

«Мій батько колись  навчив мене пісні «Четыре года мать без сына», про події  Другої світової. Так ось, в Україні війна триває уже шостий рік. Шостий рік українські воїни ціною власного життя оберігають  нашу землю”.

«Сьогоднішній захід є дуже важливим. Ми вшанували пам’ять не лише наших воїнів, які захищають нас сьогодні, а й солдат Української Повстанської армії, усіх полеглих героїв нашого краю. Ми вшанували пам’ять Пресвятої Богородиці, адже Вона покровительниця  козацтва. Цим концертом ми віддали шану та повагу нашим захисникам»,- розповіла  начальниця відділу культури і туризму Острозької РДА Марія Кузьмінчук.

У концерті взяли участь більше 10 солістів та колективів з міста і району. Зокрема, народне аматорське тріо «Барви», танцювальний колектив районного будинку школяра  «Гармонія», народний аматорський  хоровий  колектив  РБК під керівництвом Михайло Крета. Також виступили учні школи бойового гопаку.

Надія КРИВКО