В Острозі визначили переможців “Кубку міського голови 2021” 

Переможницею змагання зі спортивного туризму “Кубок міського голови 2021” стала команда навчально-виховного закладу “Оженинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ліцей) — дошкільний навчальний заклад ім.Т.Г Шевченка”. Захід проводили в урочищі “Бір” села Межиріч 8-10 жовтня. 

Про це повідомляє Острозька міська рада. 

За результатами змагань турнірна таблиця виглядає так:

І місце Оженинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ліцей) – ДНЗ ім.Т.Г Шевченка;
ІІ місце Сіянцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок;
ІІІ місце Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди боролися за першість у чотирьох етапах: смуга перешкод, скелелазіння, спортивне орієнтування та велотуризм. Також межах заходу провели змагання зі стрільби серед учнів та педагогів. 

Загалом до участі у змаганнях долучилися 12 команд Острозької громади, одна команда-представник “Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді” міста Нетішина та команда “Равлики” з Оржева.

Вітав учасників змагань, бажав їм перемог і приємного проведення часу міський голова Острога — Юрій Ягодка.

“В Острозькій громаді спортивний туризм є дуже популярним способом відпочинку. Десятиліттями проходять серед школярів та, окремо серед учителів, такі змагання, як “Острозька весна”. Три-чотири рази на рік проходять відкриті туристичні змагання, на які приїздять команди з інших громад області. Молодь дуже активна щодо участі в туристичних змаганнях. Це ж не тільки здоровий спосіб життя, а ще й надзвичайно цікаве проведення часу на природі”, — коментує для Ostroh.info Юрій Ягодка.

До слова, учасників та переможців відзначали грамотами та цінними призами як в командному, так і в індивідуальному заліках.