В Острозі написали нагадування для пішоходів
Представники учнівського самоврядування Острозької гімназії написали світловідбивною фарбою нагадування для пішоходів 29 жовтня.

Роботу провели у рамках проєкту «Моя безпека» » під керівництвом педагогині-організаторки Юлії Філінюк. 

Вона зазначає, аби втілити ідею, звернулися до міської ради, де впорядкували необхідні документи і купили світловідбивну фарбу. Трафарет замовляли в інтернеті.

«Ідея соціального проєкту  «Моя безпека» виникла у нас ще минулого року, але, оскільки ми займалися реалізацією інших  крутих ідей, то цю залишили для цьогорічного втілення. Мета проєкту – виховання дисципліни учасників дорожнього руху, мотивація до дотримання правил на дорозі», – розповідає Юлія Філінюк.

Подібні проєкти учні організовують щороку. Найбільшими з них, за словами голови учнівської ради Анни Лавринюк, є «Мультиплекс по-острозьки» (шкільний кінотеатр) та «Медіація – твій шлях до порозуміння» .

«Реакція людей у загальному була позитивною. Один чоловік навіть нам посигналив та показав «клас». Мешканці підходили, хвалили, дякували. Були й не дуже задоволенні нашою роботою, але ми раді що змогли зробити для міста щось корисне»,– ділиться враженнями Анна.

До слова, у межах цього ж проєкту учнівське самоврядування проводитиме відкриті уроки та опитування для школярів.

Анастасія ВОЛИНСЬКА