В Острозькій бібліотеці провели поетичний вечір

Творчий поетичний вечір для місцевих поетів провели в Острозькій центральній районній бібліотеці 29 березня. Захід провели за ініціативи місцевої поетеси та авторки проєкту “Матусині будні” Галини Дечковської.

Поети читали свої вірші та ділилися творчим досвідом.

Я б дуже хотіла, щоб такі заходи відбувалися у нас на регулярній основі. Щоб ми ділились досвідом і надихали одне одного. Бо ми круті, кожен у своєму напрямку“, — каже Галина Дечковська.

Також у межах заходу провели конкурс між поетами. Перемогла в конкурсі Ірина Шабатіна. Вона отримує друк в спільному альманасі “Візерунки” від видавництва “Лідія” за підтримки проєкту Галини Дечковської “Матусині будні”.

За словами заступниці директора Острозької центральної районної бібліотеки Ірини Федорчук, під час зустрічі в бібліотеці була представлена виставка з книгами острозьких поетів та письменників:

Ми намагаємося їх популяризувати та поширювати, навіть відправляти у сільські бібліотеки. Попит на літературу Острозьких митців є. Нею часто цікавляться студенти краєзнавці, учні і місцеве населення відвідують тематичні експозиції у бібліотеці“.

Фото: Анна Щерба