В Острозькій громаді почали розробку статегії розвитку

Перше засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку Острозької міської територіальної громади до 2027 року провели 12 січня. Робота над розробкою стратегії триватиме впродовж 6 місяців. Про це повідомив міський голова Юрій Ягодка.

24 грудня рішенням Острозької міської ради №44 було оголошено початок цього процесу і затверджено положення про робочу групу.

Міський голова зазначив, що до складу робочої групи ввійшли заступник міського голови, старости громад, депутати, начальники відділів та управлінь, представники бізнесу, установ та організацій, громадські активісти, представники студентства та громадських організації (всього 74 людини — ред).

Заступниця міського голови Ольга Логвін зауважила, що такий чисельний склад робочої групи тому, що Острозька громада є великою і це потрібно для того, щоб врахувати проблеми усіх сіл і мешканців.

В ході роботи обговорили соціально-економічний стан в громаді, основні проблеми та шляхи вирішення. Провели підготовчий етап SWOT аналізу (один із методів стратегічного планування – ред): визначили сильні та слабкі сторони, можливості та загрози в громаді”,— зазначила начальниця проєктно-інвестиційного відділу Острозької міської ради Ольга Стецюк.

Також Ольга Логвін нагадала про Стратегію розвитку міста Острога до 2028 року, яка була розроблена Острозькою академією і затверджена 2017 року та зауважила: “На сьогоднішній день вона актуальна, дієва, але не охоплює потреби всієї нашої громади. Ми будемо цю стратегію використовувати за основу та керуватися нею”

До слова, проєкт розробки стратегії реалізовують за підтримки програми “U-LEAD з Європою”, в рамках якої Острозька громада стала однією з 48 відібраних громад України.