В Острозькій громаді проводять опитування серед молоді

Відділ культури та туризму проводить опитування серед молоді Острозької громади для участі в програмі “Молодь ТуТ: створи громаду молодіжних перспектив” в межах проєкту “Мріємо та діємо”.

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк.

Мета створеного опитування — дослідити поточну ситуацію роботи з молоддю віком від 10 до 35 років в Острозькій громаді та визначити, які можливості існують в громаді для місцевої молоді та яких можливостей не вистачає.

Все, що буде в молодіжному просторі, має бути узгоджено з молоддю. Вони самі вирішуватимуть, що для них важливо. В опитуванні враховуються усі вікові категорії, враховуються усі побажання молоді і нас основі цих побажань можна бачити таку картину, що для них потрібно“, — каже Ольга Стецюк.

Молодь Острозької громади матиме змогу створити власний молодіжний простір та отримати доступ до можливостей програми “Мріємо та діємо”. Відібрані громади також отримають доступ до всіх інших можливостей програми, а саме конкурси інновацій, програми з розширення кар’єрних можливостей та підприємництва для молоді, платформи громадської участі та змінотворчості, молодіжні обміни, навчання “рівний-рівному”, молодіжні форуми та інші проєкти програми “Мріємо та діємо”.

Я думаю потрібно дослухатися до молоді, тому що в них інше бачення навколишнього середовища. В них можна знайти креативність, сучасність та свіжу ідею. Опитування дає нам змогу подивитися чого не вистачає нашому місту для молоді.
Я б хотів, щоб у нашому місті було більше спортивних гуртків та розвивався кіберспорт, що допоможе зробити маленький крок в сучасність. У місті треба підвищувати медіаграмотність, робити безліч крутих тренінгів та краще охороняти об’єкти, де можна провести класно час“, — розповідає представник молоді Острога Назар Пінчук.

До слова, попрацювавши в команді, молодь матиме змогу отримати 25 тисяч євро для створення молодіжного простору та 25 тисяч євро для проведення заходів.

Пройти опитування можна за покликанням.

Роман Мельник