В Острозькій громаді запрацювала Консультативна служба: яку допомогу надають?

При Острозькому міському центрі соціальних служб офіційно відкрили нову Консультативна службу 16 лютого. Тут надаватимуть допомогу людям, які постраждали від домашнього, або гендерного насильства. 

Про це повідомляють на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у фейсбуці.

Директорка Острозького центру соціальних служб Оксана Головацька розповідає, що у приміщенні зробили ремонт, закупили меблі, оргтехніку та канцелярське приладдя. Кабінет розділили на три зони: зону релаксації з м’якими кріслами, дитячий куточок та робочу зону:

“Тому для клієнтів створено всі необхідні умови для забезпечення конфіденційності, професійності та комфорту, що вже відчули на собі перші відвідувачі/відввдувачки”.

У кабінеті працюватимуть фахівці та фахівчині з соціальної роботи. Проте, за потреби, залучатимуть й інших спеціалістів/спеціалісток, каже Оксана Головацька, і додає:

“Послугами служби можуть скористатися постраждалі від насильства особи та їх законні представники/представниці, якщо ті не є кривдниками/кривдницями”. 

Окрім психологічної допомоги працівники та працівниці служби проводитимуть консультації щодо прав, заходів та соціальних послуг для людей, які постраждали від насилля. 

Під час офіційного відкриття Консультативної служби заступниця голови Рівненської обласної державної адміністрації Людмила Шатковська зазначила, що розміщення такого закладу у приміщенні ЦНАПу — це “дуже зручно” :

“Служба створена для надання консультацій. Робимо все для того, щоб насильства стало менше. Дуже зручно, що об’єкт розташований у приміщенні ЦНАПу, адже на одній локації можна отримати не одну кваліфіковану консультацію”.

 

Центр соцслужб розташований за адресою проспект Незалежності, 14. 

Консультативна служба працює за таким графіком:

8.00 — 17.15, понеділок — четвер;

8.00 —16.00, п’ятниця. 

Контактний телефон: 0680298331

Вероніка ЦИКАЛЮК