В Острозьких школах оголосили карантин

Через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ, Острозький навчально-виховний комплекс “Школа I-III ступенів гімназія”, загальноосвітні школи № 1 та № 3 закрили на карантин. 

Це вирішив виконавчий комітет Острозької міської ради, щоб не допустити збільшення кількості хворих.

З 23 січня впродовж семи днів учні НВК “Школа I-III ступенів гімназія” не ходитимуть до школи. У школах № 1 та № 3 навчання не буде з 27 до 31 січня 2020 року».

Директорка гімназії Алла Параниця повідомляє, що учні не будуть відпрацьовувати пропущені уроки по суботах і на канікулах. Щоб наздогнати матеріал, будуть ущільнювати теми.

“На рівень знань учнів це не впливає, але навантаження на учня, звичайно, зростає. Ми стараємось дистанційно проводити уроки , надавати їм індивідуальні консультації по телефону,через інтернет. Якщо комусь потрібно, ми їм надаємо допомогу, в цьому немає проблем”, – каже Алла Параниця.

Також додає, що в основному хворіють учні початкової ланки (1-4 клас).

Виконком на час карантину заборонив відділу культури й туризму та відділу освіти проводити масові заходи на території міста, в дитячих колективах та спортивних установах. 

Рекомендують також носити маски медичними працівниками, працівниками торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення. Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити вологе прибирання в приміщеннях з дезінфекційними розчинами в місцях загального користування.

В Острозькому районному центрі ПМСД працюватиме “гаряча лінія”, де чергуватиме спеціаліст і консультуватиме містян у телефонному режимі.

“Гаряча лінія – буде номер телефону реєстратури. В нас спільна реєстратура з центром ПМСД і ЦРЛ, де у випадку, коли потрібно надати консультацію, буде підходити лікар і надавати. Стандартні консультації, як при ГРВІ і при грипі: як дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог, профілактичні заходи і лікування, але до кожного в індивідуальному порядку”, – каже головний лікар Острозького центру ПМСД Олександр Стратюк.

Ярослава НІКІТЮК