Ведучі Travel-шоу зняли відео про Острог

Відео про туристичний Острог опублікували автори проекту “Шо там шоу” 2 червня, у День народження міста. Над відео працювали Володимир Морозюк та Олександр Старжинський.

“Знімали взимку, а опублікували лише зараз, тому що ми експерементуємо з форматами та вирішили зіграти на контрасті. Взимку ми дивимось фільми про новорічні свята, влітку – про море та пляж. А ми вирішили на початку літа окунути глядачів у прохолодну атмосферу зими. До того ж, якраз у цей час – у м. Острог День народження. Тому вирішили зробити такий перформанс”, – розповідає ведучий та один із авторів Володимир Морозюк.

Ведучі показали головні туристичні локації міста з короткими розповідями про них.

“Команда не велика – кілька друзів та кілька горнят кави. У Instagram я запитував у спільноти, яка присвячна вашому місту, де знаходяться шахи під відкритим небом і там мені відповіли. Острог дуже компакне місто. Є багато всіляких туристично привабливих місць, і всі вони знаходяться поряд. Це дуже вигідно вирізняє Острог з-поміж інших міст, де інколи приходиться долати великі відстані, щоб відвідати якесь цікаве місце. Тому на мою думку Острог дуже туристично привабливий”, – додає Володимир Морозюк.

“Відеоматеріалів про Острог з’являється все більше, і мене як керівника ТІЦ м.Острога це дуже тішить. Бо чим більше буде туристичної інформації в інтернеті про наше місто, тим більше людей про нього дізнаються і, сподіваюсь, захочуть його відвідати”, – коментує керівниця туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук.

До слова, цієї зими “Шо там шоу” зняли відео про лебедів на Нетішинському водосховищі.