Ведучі Travel-шоу зняли відео про Острог

0
2287
Реклама

Відео про туристичний Острог опублікували автори проекту “Шо там шоу” 2 червня, у День народження міста. Над відео працювали Володимир Морозюк та Олександр Старжинський.

“Знімали взимку, а опублікували лише зараз, тому що ми експерементуємо з форматами та вирішили зіграти на контрасті. Взимку ми дивимось фільми про новорічні свята, влітку – про море та пляж. А ми вирішили на початку літа окунути глядачів у прохолодну атмосферу зими. До того ж, якраз у цей час – у м. Острог День народження. Тому вирішили зробити такий перформанс”, – розповідає ведучий та один із авторів Володимир Морозюк.

Ведучі показали головні туристичні локації міста з короткими розповідями про них.

“Команда не велика – кілька друзів та кілька горнят кави. У Instagram я запитував у спільноти, яка присвячна вашому місту, де знаходяться шахи під відкритим небом і там мені відповіли. Острог дуже компакне місто. Є багато всіляких туристично привабливих місць, і всі вони знаходяться поряд. Це дуже вигідно вирізняє Острог з-поміж інших міст, де інколи приходиться долати великі відстані, щоб відвідати якесь цікаве місце. Тому на мою думку Острог дуже туристично привабливий”, – додає Володимир Морозюк.

“Відеоматеріалів про Острог з’являється все більше, і мене як керівника ТІЦ м.Острога це дуже тішить. Бо чим більше буде туристичної інформації в інтернеті про наше місто, тим більше людей про нього дізнаються і, сподіваюсь, захочуть його відвідати”, – коментує керівниця туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук.

До слова, цієї зими “Шо там шоу” зняли відео про лебедів на Нетішинському водосховищі.

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here