VI Всеукраїнська спартакіада в Острозі

В Острозі 2-6 червня відбулася VІ Всеукраїнська спартакіада військових ліцеїв та навчальних закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту. У змаганнях взяло участь 16 команд з різних куточків України.

Почесне перше місце у командному рейтингу здобула команда юнаків Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Зауважимо, що ця команда вже вдруге була нагороджена перехідним кубком «Кадетської співдружності».  Друге місце здобула команда Криворізького ліцею – інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Третє місце посіла команда Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка м. Суми.

Основними елементами програми були змагання  з бігу на 100 та 3000 метрів, метання гранати, плавання, стрільба з пневматичної гвинтівки, подолання смуги перешкод, підтягування на перекладині. Переможців нагородили медалями та спортивними кубками.