Відкритий турнір з настільного тенісу пройшов в Острозі

Відкритий турнір з настільного тенісу пройшов в підлітковому клубі “Надія” 6 березня.

Усього змагалось 11 спортсменів у двох групах (молодшій та старшій). Перемогу в обох виборов Тарас Форманюк.

“У клубі “Надія” такі змагання проводяться постійно вже багато років поспіль, та останній рік, через карантин не так часто і не так масштабно як хотілося б… З обмеженою кількістю учасників та без глядачів”, – говорить начальниця відділу з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Анастасія Штундер.

До цього змагання проводилися у вересні (до дня фізичної культури та спорту) та жовтні (на прохання відвідувачів). Анастасія зазначає, що турніри будуть проводитися й надалі, якщо будуть дозволяти умови карантину.

У змаганнях беруть участь як спортсмени, так і аматори.

“Відкриття та проведення кожного турніру приносить мені найпозитивніші емоції та підтвердження важливості моєї роботи, адже увесь день діти та молодь зайняті спортом, виховують у собі конкурентоспроможність, прагнення до перемоги, здорово проводять час, а не сидять в гаджетах чи вештаються десь надворі. Необхідно популяризувати такі події, залучати більше людей до проведення та участі!”,— говорить Анастасія Штундер.

Варто зазначити, що тренера з настільного тенісу в клубі немає. Увесь тренувальний процес контролює керівниця клубу Іванка Білюк та спортсмен, багаторазовий переможець обласних чемпіонатів з настільного тенісу Юрій Білошкурник.