Військові ліцеїсти Острога декламували вірші Кобзаря

За участю 130 курсантів першого та другого курсів 9 березня розпочато тиждень української мови в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Про це повідомляє РадіоТрек.

Захід приурочений творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Військові ліцеїсти беруть участь у виховних годинах «Шлях Кобзаря – це шлях народу»«Кобзар у нашій оселі» та інших заходах.

Також в рамках тижня української мови у ліцеї-інтернаті відбудуться : лінгвістичний клуб веселих та кмітливих, мовний марафон «Хто кращий?», інформаційно-просвітницька акція «Розмовляймо українською правильно», лінгвістична гра «Мова – наш всенародний скарб».

Заступник директора з виховної роботи Острозького обласного ліцею-інтернату  Тетяна Матласевич розповідає, що це символічний початок в 203 річницю Дня народження великого Кобзаря, адже його літературний внесок у спадщину українського народу є на її погяляд неоціненним.

“Подібні заходи щодо вивчення рідної мови та її особливостей з військовими ліцеїстами проводяться традиційно два рази на рік. Разом з сьогоднішнім, справжнім святом для наших вихованців є День української писемності та мови, який святкується щороку 9 листопада”, – повідомив підполковник Віктор Шубец, прес-служба Міністерства оборони України в Рівненській області.