Cкільки коштувало встановлення новорічної ялинки в Острозі?

Загальна вартість встановлення новорічної ялинки в Острозі в 2021 році становить 26 тисяч 390 гривень 10 копійок.

Таку інформацію журналістці Острог.Інфо надало Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування.

До загальної вартості входять витрати на заробітну плату та нарахування єдиного соціального внеску на заробітну плату — 7 022 гривні, витрати на господарські матеріали (дріт в’язальний, фарба, розчинник, кісточки) — 670 гривень, паливно-мастильні матеріали — 4 307 гривень 44 копійки та сплата податку на додану вартість — 2 510 гривень.

Також для оздоблення новорічної ялинки придбали 6 гірлянд на суму 11 880 гривень: одна така гірлянда коштувала 1980 гривень.

Журналістка запитала у начальника Управління, чому гірлянди обмотані скотчем та ізолентою, якщо вони нові. За словами Володимира Мацуна, це потрібно для ізоляції датчиків від зовнішнього впливу.

А на питання, чи не перевищує ціна з накладної за гірлянду (1980 гривень) ринкові ціни, директор КП “Водоканал” Іван Ткачук зауважив, що “не може бути такого”, бо є різні гірлянди, відповідно й різні ціни, що залежать від виробника та якості.

Окрім цього, з паливно-мастильних матеріалів 2 829 гривень 93 копійки витратили на дизельне паливо — 121,3 літра. Їх витратили, щоб ялинку за допомогою крану та трактора доставити з села Стадники.

Володимир Мацун також розповів про те, що цьогорічна ялинка коштувала дешевше за попередні:

Бюджет громади слабенький, то вже дивилися, що можемо зробити своїми силами. Я не знаю, чи є ще в Рівненській області ялинка, яка б стільки коштувала. А гірлянду то мусили купити, щоб була світлова ілюмінація, бо минулорічної вже не було“.

Та саме дерево ялинки обійшлося громаді безкоштовно.

Поки два дні шукали ялинку, поки знайшли, то взяли її безкоштовно. Ялинка подарована. З бюджету на неї й гривні не витратили“, — розповів директор Водоканалу Іван Ткачук.