Голова Рівненської облради присягнув перед острожанами

В Острозькій академії інавгурували Олександра Корнійчука. Урочисту присягу він прийняв, поклавши руку на Острозьку Біблію.

Нагадаємо, що 11 березня Олександр Корнійчук став головою Рівненської облради. У понеділок, 14 березня, він завітав разом із членами своєї команди в Острозьку академію.

Церемонію інавгурації відкрив ректор НаУ “Острозька академія” Ігор Пасічник:

– Олександр Корнійчук завжди був активним та ініціативним студентом. Я переконаний, що з завданнями на новій посаді він справиться. Це найкращий наш випускник. Він єдиний студент, який при врученні диплому магістра був нагороджений найвищою нагородою Острозької академії– срібною медаллю «Князь Василь-Костянтин Острозький».

1930281_947099882052356_7705151142847890405_n

Ігор Пасічник подарував для Олександра Корнійчука Острозьку Біблію, а Роман Василишин – значок Острозької академії, яких в Україні є всього 25.

Привітав новообраного голову Рівненської облради також і  протектор Національного університету «Острозька академія» Роман Василишин та голова Братства спудеїв Михайло Онуфер.

– В Острозькій академії я почав формуватися як громадський діяч, – розповів Олександр Корнійчук. – Я став першим студентом, якого жителі Острога вибрали депутатом Острозької міської ради. Оголосивши сьогодні клятву, я беру на себе велику відповідальність ніколи не зганьбити і не заплямувати ім’я Острозької академії.