На сесії міськради голосували за премії меру та заступникам

Острозький міський голова Олександр Шикер та його заступники отримають премії за роботу у ІІ кварталі 2018 року. Таке рішення прийняли на сесії Острозької міськради 30 березня.

Під час прийняття рішення 4 депутатів (Олександр Новоселецький, Юрій Олексійчук, Володимир Прокопчук, Володимир Зеленчук) проголосували “утримався”. 

Депутат Олександр Новоселецький зазначив, що правильніше було би присуджувати премії не до, а після кварталу (тобто за результатами роботи).

Начальниця відділу бухгалтерського обліку Олена Канцедал прокоментувала це так:

“Преміювання входить до розрахунку всіх середніх виплат за фактично відпрацьований час. Визначення премій у кінці кварталу призведе до великої кількості перерахунків. Для того, щоб спланувати кошторис установи та подальших виплат матеріальної допомоги, відпискних і т.д., нашому відділу бажано було би знати розмір премій наперед”. 

Згідно з рішенням міськради №576, щомісячні надбавки меру та заступникам можуть становити до 50% від посадового окладу, а премії – до 100%.

Пані Олена під час сесії зазначила, що такі розміри не є фактичними. За її словами, премії становлять лише 18% від окладу.

Фонт преміювання складається з 8500-9000 гривень на 4 працівників.